Shitet Arpartament ne Laprak
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, ne Rr. Dritan Hoxha.Ka nje siperfaqe prej 94 m2, ndodhet ne katin 3, eshte i tipit 2+1+2 banjo+ballkone dhe ka punime teper cilesore.
Cmimi okazion 65.000 Euro.Disponon dokument hipotekor te rregullt!
Kategoria Shtëpi
Data e publikimit 05 Janar 2018 - 17:17
Telefon Shfaq Numrin
E-mail Shfaq e-mail