Motorra

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc te rinj.   Ja dhe ku  mberriti dhe kontinieri i...

Nga: American SHop 13 Mars 2019
Motorra

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc  Ja dhe ku  mberriti dhe kontinieri i pare me...

Nga: American SHop 13 Mars 2019
Motorra

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc  Ja dhe ku  mberriti dhe kontinieri i pare me...

Nga: American SHop 13 Mars 2019
Motorra

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc  Ja dhe ku  mberriti dhe kontinieri i pare me...

Nga: American SHop 13 Mars 2019
Punë

Kerkojme Programues PHP

A jeni një programues PHP dhe jeni duke kërkuar për një punë? Keni njohuri me OOP?...

Nga: PUNE 04 Mars 2019
Të Tjera

Kerkoj programues PHP ne Tirane

Kerkoj programues ne PHP me dhe pa experience.

Nga: Doralb Kurti 28 Shkurt 2019
Elektronikë

Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748

Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748 Ne jemi shumicë e vendosur...

Nga: electrog 19 Janar 2019
Të Tjera

BLUEHAT CERCA TEAM LEADER PER CALL CENTER OUTBOUND PER VENDITA ENERGIAELETTRICA/GAS

OFFRIAMO: -ottima retribuzione -premi di produzione  -possibilità di crescita...

Nga: PUNE 14 Nentor 2018
Punë

BLUE HAT CERCA 40 OPERATORI CALL CENTER OUTBOUND PER VENDITA ENERGIA ELETTRICA/GAS

BLUE HAT CERCA 40 OPERATORI CALL CENTER OUTBOUND PER VENDITA ENERGIA ELETTRICA/GAS @page { margin: 2cm...

Nga: PUNE 14 Nentor 2018
Punë

BLUE HAT CERCA 40 OPERATORI CALL CENTER OUTBOUND PER VENDITA ENERGIA ELETTRICA/GAS

BLUE HAT CERCA 40 OPERATORI CALL CENTER OUTBOUND PER VENDITA ENERGIA ELETTRICA/GAS @page { margin: 2cm...

Nga: PUNE 14 Nentor 2018
Celularë

S7 Edge

American Shop shet  telefona te rinj te ardhur nga USA  S7 Edge Cmimi :  390...

Nga: American SHop 12 Nentor 2018
Celularë

Galaxy J7 Prime 2018

American Shop shet  telefona te rinj te ardhur nga USA  Galaxy J7 Prime...

Nga: American SHop 12 Nentor 2018
Celularë

Galaxy J7 Core

American Shop shet  telefona te rinj te ardhur nga USA  Galaxy J7 Core  Parametrat...

Nga: American SHop 12 Nentor 2018
Celularë

Smartphona USA

American Shop shet  telefona te rinj te ardhur nga USA  Pixel G Parametrat : 4gb...

Nga: American SHop 12 Nentor 2018
Celularë

Smartphona USA

American Shop shet  telefona te rinj te ardhur nga USA  Huawei Mate Pro Parametrat...

Nga: American SHop 12 Nentor 2018