Punë

Kerkojme Programues PHP

A jeni një programues PHP dhe jeni duke kërkuar për një punë? Keni njohuri me OOP?...

Nga: PUNE 04 Mars 2019
Punë

BLUE HAT CERCA 40 OPERATORI CALL CENTER OUTBOUND PER VENDITA ENERGIA ELETTRICA/GAS

BLUE HAT CERCA 40 OPERATORI CALL CENTER OUTBOUND PER VENDITA ENERGIA ELETTRICA/GAS @page { margin: 2cm...

Nga: PUNE 14 Nentor 2018
Punë

BLUE HAT CERCA 40 OPERATORI CALL CENTER OUTBOUND PER VENDITA ENERGIA ELETTRICA/GAS

BLUE HAT CERCA 40 OPERATORI CALL CENTER OUTBOUND PER VENDITA ENERGIA ELETTRICA/GAS @page { margin: 2cm...

Nga: PUNE 14 Nentor 2018
Punë

Contabile

Studio professionale di Dottori Commercialisti italiani cerca Contabile con esperienza di almeno 2 anni, che...

Nga: PUNE 05 Nentor 2018
Punë

Kerkohet Punonjese Femer

Kerkohet Punonjese Femer Pa eksperience Puna konsiston ne  prodhim hoje bletesh. Orari: 40 ore pune ne...

Nga: PUNE 26 Tetor 2018
Punë

Sekretare

V2 Home Albania eshte ne kerkim te nje vajze per pozicionin sekretare zyre. 1)Te flase rrjedhshem gjuhen...

Nga: v2 home 12 Korrik 2018
Punë

Tirane, Përfaqësues shitjesh B2B

EPPC Albania kërkon një Përfaqësues shitjesh B2B (për pajisje dentare) për...

Nga: pune 26 Prill 2018
Punë

Online Marketing Connections, kerkon Agjente financiar

Online Marketing Connections,shpall pozicione te lira per Agjente ne gjuhen Italiane Cfare kerkohen : -...

Nga: pune 26 Prill 2018
Punë

Tirane, PAPA'S Bakery kerkon te punesoje MENAXHERE

Ne ofrojmë për punonjësit tanë:   Kontratë pune te Rregullt...

Nga: pune 26 Prill 2018
Punë

Standart Kompania “Mon Chéri” Kërkon te punësoje FINANCIERE Tirane

Të punosh në “Mon Chéri” është si të punosh me miqtë e tu....

Nga: pune 26 Prill 2018
Punë

Agjent Marketingu Italisht Tirane

Isource kerkon te punesoje per kompanite me te cilat bashkepunon, 60 Agjente Marketingu online per fushen e...

Nga: pune 26 Prill 2018
Punë

Recepsioniste (F) Part Time Tirane

Kandidatet duhet të plotësojnë këto kritere: - Të kenë mbaruar arsimin e...

Nga: pune 26 Prill 2018
Punë

Ofroj vend pune Financiere

Thermo Swiss është fabrika më e re e prodhimit të polisterolit në Shqipëri....

Nga: pune 26 Prill 2018
Punë

Asistente ne Departamentin e Logjistikes

Kompania Deutschcolor, pas një partneriteti disa vjeçar me DELTA GROUP, ka ndërtuar në...

Nga: pune 26 Prill 2018
Punë

Agjent Shitjeje

DELTA GROUP përbëhet nga kompanitë Deutschcolor, Delta Home , Thermoswiss, Dast dhe...

Nga: pune 26 Prill 2018