Shtëpi

Shes Apartament 1+1+BLK Kati 7, Sip.72 m²

Zona Maternitetit të Ri/Rruga, Sitki Cico, përballe Maternitetit të Ri Pallat i ri...

Nga: Shitet Apartament 24 Gusht 2017
Shtëpi

Shitet Apartament 2+1+BLK

Apartament 2+1+Aneks+BLK+Verande total 88m2 ne perdorim kati fundit i pabanuar asnjehere . Super okazion...

Nga: apartamenti 24 Gusht 2017
Shtëpi

Japim me Qera Apartament 2+1 255 m² 2.500 Euro (Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Dinamo)

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Dinamo. Apartament...

Nga: Jepet me qira 22 Gusht 2017
Shtëpi

Jepet me Qera Apartament 2+1+BLK Kati 8, 95 m (Faik Konica, shkolla e Gjuheve te Huaja)

Tirane, apartament 2+1+BLK Kati 8, 95 m² 35.000 Leke (Faik Konica, shkolla e Gjuheve te Huaja)...

Nga: Jepet me Qera 21 Gusht 2017
Shtëpi

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ALI DEMI

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ALI DEMI !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 (me ashensor) te nje ndertimi 5...

Nga: Orest Nazifi 02 Gusht 2017
Shtëpi

Zyra me Qera

  Siperfaqja totale 64 m2. Zyra ka nje korridor ku mund te rrije nje sekretare dhe nje banje...

Nga: Zyra me qera 01 Gusht 2017
Shtëpi

Apartament 1+1+A+BLK Kati 2

Shitet apartament 1+1+WC+Bllk me siperfaqe te brendshme 70 m² ne kat te 2-te banimi. Apartamenti...

Nga: Shitet Apartament 31 Korrik 2017
Shtëpi

Shitet Apartament 2+1+BLK Kati 5

Apartament ne shitje, 2+1 me siperfaqe 76m². Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati...

Nga: APARTAMENT 31 Korrik 2017
Shtëpi

SIRI (Apartamenteti 283)

Njesia bazë e banimit, me një siperfaqe 57 m² ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke...

Nga: SIRI (Apartamenteti 283) 28 Korrik 2017
Shtëpi

Jepet me Qira shtepi

  Jepet  me qera shtepi 1+1+ aneks +banjo +koridor e mobiluar kati i pare i nje pallati 5 katesh...

Nga: Jepet me qera 26 Korrik 2017
Shtëpi

Dhome gjumi shum funksionale.

Dhoma gjumit është hapësira më private në mes shumë dhomave në shtëpinë tuaj, në dhomën tuaj të...

Nga: My 26 Korrik 2017
Shtëpi

Jepet me qera apartament Kati 4, 85 m² 190 Euro (Kodra E Diellit)

Zona ku ndodhet apartameti është ndër më të preferuarat në qytet. Apartamenti...

Nga: Jepet me qera apartament 25 Korrik 2017
Shtëpi

Apartament 2+1, Kodra e Diellit, 124 m² 93.000 Euro

Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e qetë, me ajër të pastër dhe...

Nga: APARTAMENT 24 Korrik 2017
Shtëpi

Shitet Apartament

h3.cjk { font-family: "Noto Sans CJK SC Regular"; }h3.ctl { font-family: "FreeSans"; }p { margin-bottom:...

Nga: APARTAMENT 24 Korrik 2017
Shtëpi

Jepet me Qira Zyre Kati 2, 360 m²

Jepet me Qira Zyre ne Rr. Teodor Keko, Unaze e Madhe. Zyre me siperfaqe 360, i shtruar ne pllake,...

Nga: Apartament me qira 21 Korrik 2017