Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll

Farmacia Butrinti

Xhorxh W Bush, Nr. 12. Tirane (perballe parlamentit)
042271821
Farmacia Butrinti ofron keshilla mbi shendetin, barna, produkte mjekesore dhe produkte kozmetike. Farmacia gjendet ne qender te Tiranes perballe parlamentit.

Jepni vleresimin tuaj

Shkruani nje koment