Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll
Rezultati për: Piceri
1
Rruga"Emin Duraku"pallati ri perballe tribunes se stadiumit "Selman Stermasi", Tirana
Rruga"Emin Duraku"
2
Piceri, Spageteri, Creperi & Fast Food "1000 Buzeqeshje" ofron sherbim cilesor dhe gatime speciale te shijshme, te shpejta dhe te shendetshme. Ne ofrojme me te miren...
Rruga "Muhamet Gjollesha"
3
Pizzeria Restorant
RRUGA SAMI FRASHERI
4
KOMPLEKSE TURISTIKE DHE ARGETUESE
LIQENI ARTIFICIAL
5
Një ndër restorantet fast-food më të populluar në Tiranë. Big Bite është i hapur 24 orë ju ofron shërbim të shpejtë dhe në familjet tuaja.
Rruga e Elbasanit
6
GJITHCKA PER JU, FAMILJEN DHE FEMIJET TUAJ
SHESHI NENE TEREZA