Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll
Rezultati për: Klinika Dentare
1
PREMIUM
PREMIUM
LindaDent, një klinikë dentare në Tiranë, ju sjell shërbime profesionale dhe metoda të...
Rruga Teodor Keko
0699938467
2
Klinica privat Oferte speciale Vizita dhe pastrim gurezash FALAS -ULJE 30%ne te gjitha trajtimet dhe punimet protetike -Implant+Kellef vetem 650 euro...
Rruga Ymer Kurti
3
Depo per pajisje dhe materiale dentare. Shërbimet: Albadent ka zgjedhur te qendroje prane nevojave te klienteve te saj, nepermjet sherbimeve te ndryshme si: Transport dhe...
Qender Biznesi, Tirana, Albania
4
Laureato in Odontoiatria e Protesi Dentaria all’Università degli Studi di Bari. Relatore in numerosi congressi in Italia e all’ Estero, Perfezionamento in...
Rr. Sami Frasheri P. Aviacioni I Ri
5
Studio dentare DURODENT, dr. ERION DURO, dr. BLEDAR DURO Keto jane sherbimet tona; Higjene dhe Profilaksi, Endodonti, Paradontologji, Kirurgji Orale, Proteza...
Rr. Muhamet Gjollesha, P.32, Shk.6, Ap.45 Tirana 1000 AL
6
Klinike Dentare me kushtet me te mira.
Rruga Perlat Rexhepi
7
KLINIKE DENTARE ME KUSHTET SHUME TE MIRA PUNE.
Rruga Aleksandri i Madh
8
SHERBIM CILESOR
Bulevardi Zogu I, P. 160, K. II
9
SHERBIM CILESOR
Rruga 4 Deshmoret, Nr. 22, Shk. 1, Ap. 14
10
SHERBIM CILESOR
Rruga Dritan Hoxha
11
OFERTË: "KLINIKA DENTARE DHORI HANXHARI" OFRON 40 % ULJE ÇMIMESH PËR TË GJITHA SHËRBIMET DENTARE. KJO E LIDHUR ME SITUATEN EKONOMIKE QE PO KALON VENDI!
Rruga Myslym Shyri
12
CILESIA MAXIMALE ME CMIMET ME EKONOMIKE NE TREG!
Rruga Kont Leopold Bertold
13
SHERBIM CILESOR
Bulevardi Gjergj Fishta
14
SHERBIM CILESOR
RRUGA MINE PEZA
15
KLINIKE DENTARE.
RRUGA GJERGJ LEGISI
17
18
KLINIKE DENTARE.
RRUGA KONGRESI I TIRANES
19
SHERBIM CILESOR DHE I GARANTUAR. JU MIREPRESIM
Rruga Pjeter Bogdani
20
SHERBIM CILESOR PER CDO KLIENT. JU MIREPRESIM
Rruga 5 Maji