Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll
Rezultati për: Katering
1
Art Food Tirana è l'Associazione dei Ristoratori e degli operatori del food italiani in Albania. Art Food Tirana tutela l'originalità del prodotto italiano...
Tirane
2
Një histori 15 vjeçare drejt suksesit, traditës dhe kujdesit. Restorant – Piceri “ERA” filloi shërbimet e saj në vitin 1999. Kthimi...
Rr. "Papa Gjon Pali, Tirane
3
Caterig in Albania ... Il rispetto maniacale della tradizione e delle materie prime, selezionate secondo i cicli stagionali. La cultura del prodotto italiano originale...
Tirane
4
Organizojmë evente kateringu për të gjitha kategoritë si në ambiente Diplomatike, Shtetërore e Private që ushtrojnë aktivitetin në...
RRUGA QEMAL STAFA
5
OFROJME SHERBIME TE NDRYSHME PER TE KENAQUR CDO KLIENT
RRUGA SULEJMAN DELVINA
6
Ofrojme sherbim catering per cdo event tuajin, ditelindje, fejesa, dasma, festa familjare dhe aktivitete biznesi.
RINAS
7
PRODHIME DETI KATERING SHERBEJME NE FAMILJE RR.E KAVAJES , PRANE ISH UZINES ENVER
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
8
Restorant Kame - Çdo dite nje shije e re Klasik, modern dhe cilesore - Fjale qe perdoren per te pershkruar Restorantin tone. Mund te zgjidhni ku te deshironi, nje dreke...
Tirane - Elbasan km 20. Fshati Ibe, Tirane
9
Ofrojme ne treg sherbimin e kateringut, lavanderise, pastrimit dhe gjelberimit. Kompania A G S Sh.p.k. (Avance Global Service) është regjistruar me Nr....
RRUGA BEQIR LUGA
10
Gama e produkteve që mbulojmë si aktivitet shtrihet në produkte të ngrira të brumit, pasticerisë dhe shërbimeve të kateringut.
RRUGA SHEFQET MUSARAJ
11
Nuk ka rendesi ne cilin vend do te organizohet eventi. NE DO TE JEMI ATY!
RRUGA BESIM ALLA