Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll
Rezultati për: Farmaci & Parafarmaci
3
PRODUKTE FARMACEUTIKE PER TE GJITHE FAMILJEN TUAJ !
Rruga Muhamet Gjollesha
4
  Suplemente ushqimore, produkte për dobësim, shtim peshe, masë muskulare nga brandet më të njohura amerikane si ON-Optimum...
Rruga e Kavajes
5
HealthCare Project, pas shumë vitesh eksperiencë në sektorin Italian të farmaceutikës me specializim në fushën e dermokozmetikës për trajtimin dhe bukurinë e lëkurës,...
Rr. Pjetër Bogdani Bllok
7
FARMACI.
RRUGA MYSLYM SHYRI
8
10
FARMACI.
RR. PETRO NINI LUARASI
11
FARMACI.
RR. ANDON ZAKO CAJUPI
12
FARMACI.
RR. DRITAN HOXHA
13
FARMACI.
RR.FROSINA PLAKU
14
FARMACI.
RR.FERIT XHAJKO
15
EUROFARMA krijuar më 1994 si kompania e parë private farmaceutike. Një ndër kompanitë më të rëndësishme në distribucionin e medikamenteve dhe produkteve farmaceutike në...
RRUGA MYSLYM SHYRI
16
DEPO FARMACEUTIKE
RRUGA JORDAN MISJA
17
“Omega Pharma” trajton medikamente cilësore italiane dhe gjithçka të linjës ortopedike “Cadre”, (calcium carbonat +D3). Zëvendësimi i mungesës së kalciumit,...
RRUGA ALLAMAN DERVISHI
18
Depo farmaceutike “Pegasus” sh.p.k, është përfaqësues dhe distributor ekskluziv i kompanive më të njohura në fushën farmaceutike, diagnostikuese, kimisë, analitike...
RRUGA SIRI KODRA
19
Biovita eshte nje parafarmaci Italiane. Te gjitha produktet si kozmetike ashtu dhe farmaceutike jane produkte te certifikuara bimore, te importuara nga Italia. Ju presim te na...
rruga Brigada VIII
20
FARMACI.
RR. SIRI KODRA