Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll
Rezultati për: Hotel
1
Cilesi ,rehati ,cmime konkuruese .
Rruga Don Bosko
2
Hoteli yne komod dhe mikprites ofron dhomat të paisura me aparate televizive satelitore, garderobë, ajër të kondicionuar, tavolinë shkrimi, telefon, free
Rruga e Elbasanit
3
Hotel Ferrari is one of the best known locations in Tirana only 1 km away from Skanderbeg Square, the government buildings, the Opera House and the National Museum of...
Rruga Don Bosko
4
The three-star Viktoria Hotel Tirana is located in a new residential area at the edge of the city. This offers you the possibility to visit the vibrant city in a quiet and relaxed...
Rruga e Elbasanit
5
Enjoying a quiet location of a residential area in Tirana, Hotel Queen is located 10-minutes drive from the city centre and Skenderberg Square. Guests can enjoy a mountain view...
Rruga Shkelqim Fusha
6
Hotel "Rex" me adrese ne Rrugen "Fortuzi" prane Ministirise se Arsimit , me nje hapesire prej 10 dhomash, ambjente bar kafe. Hotel "Rex"...
Rruga Fortuzi, prane Ministrise se Arsimit
7
Hotel 4 stelle All' Hotel Dinasty troverete 28 camere eleganti e 6 suite di lusso dal design elegante. Spazio, luce e colori caldi per fornire ai clienti...
Rruga e Kosovareve 1001 Tirana
8
Qendro ne zemer te Tiranes vetem pak minuta nga cdo destinacion i kryeqytetit ... ju mirepresim per nje eksperience te paharrueshme .....
Rruga e Durresit Perballe Gjimnazit Qemal Stafa, Tiranë, Shqipëri
9
Restorant Kame - Çdo dite nje shije e re Klasik, modern dhe cilesore - Fjale qe perdoren per te pershkruar Restorantin tone. Mund te zgjidhni ku te deshironi, nje dreke...
Tirane - Elbasan km 20. Fshati Ibe, Tirane
10
The Rooms Hotel & Residence Tirana is a new and exclusive 4-stars hotel located in a prestigious area of Tirana, Albania. Our Best: Design and Wellness. We take proud to...
: Rr. Deshmoret e 4 Shkurtit, 56 Kompleksi “NOBIS” 1019
11
Hotel " FIRENZE " eshte hotel i nje standarti te larte , i themeluar ne vitin 2003, I vendosur ne qender te Tiranes. Dhomat jane te rehatshme, me mobilim elegant. Disa...
Boulevardi Zogu I