Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll

GOLD OPTIKA

RRUGA IBRAHIM RUGOVA
0672011273

Dyqanet e Gold Optikes sot jane pikat e referimit jo vetem per ata qe kane nevoje per nje vizite optometrie dhe skelet optik ,por edhe per ata qe jane ne kerkim te dhuratave te cmuara apo aksesoreve te modes si syzet e diellit edhe ato optike ,tek ne do te gjeni koleksionet me te funditme cmimet me te mira ne treg .
Gold Optik ju ofron klienteve te saj nje perzgjedhje te gjere skeletesh ,syzesh dhe lente per te gjithe preferencat tuaja.
si psh :
Vogue ,Ray Ban,Prada,Dolce&Gabanna,Roberto Cavalli,Police,etc

1)Rr:Ibrahim Rugova,Perballe Tajvanit,(ngjitur me La Voglia.
2) RR:Vaso Pasha (Libri universitar)10 metra nga Vesa Center
3)Rr:Durresit,,4) Vasil Shanto

Jepni vleresimin tuaj

Shkruani nje koment