Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll

Makina me Qera Metaj

Rruga e Kavajës, Tiranë 1001, Albania
+355696379560   -   +355696379560

Sherbime 24 ore, ne gadishmeri per te gjitha llojet e makinave me te mira ne Shqiperi gjithashtu me cmimet me konkuruese ne treg .

Kerkoni dhe do gjeni  sherbime serioze dhe cilësore.Mjafton një telefonatë për të gjetur makinën e preferuar dhe gati per udhetim

Kurseni kohë dhe para dhe fitoni pavarsine tuaj  .

 

 

 

 

Jepni vleresimin tuaj

Shkruani nje koment