Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll

Agjensia EDES

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
0682082784

Agjensia EDES e ngritur ne Tetor 2016 vjen sot ne tregun shqiptar duke ofruar makina me qera me cmimet me te arsyeshme ne treg. Nese ju nevoitet nje makine e shpejt komode edhe e sigurt ateher ne ndihme ju vjen EDES. Me nje flot prej mbi 30 automjete te pershtatshme per te gjitha kerkesat e klienteve, tanime ajo ofron nje game cmimet me te mira ne tregun shqiptar edhe profesionalizem ne sherbimin qe ne ofrojme. Agjensia EDES nga tani ju ofron edhe sherbimin imobilar ne kohe rekord. Me nje game pronash dhe ambjentesh ne te gjithe Tiranen, dhe ne zonat per rreth. Cdo sherbim ne kohe rekord dhe me nje profesionalizem ne sherbime dhe ne cilesi. Per me teper na kontaktoni ne format tona te kontaktit. Ju mirepresim.

Jepni vleresimin tuaj

Shkruani nje koment