Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll

First Car Rent

Rruga "Ismail Qemali", nr.2, ngjitur me Hotel Grand, zona e ish Bllokut
0694033377
First eshte nje kompani makinash me qera qe operon prej 6 vitesh ne treg, me nje flote prej 64 automjetesh te te gjitha kategorive (makina te vogla, ekonomike, luksi, fuoristrada, furgona dhe makina dasmash) dhe cmime shume konkuruese.

Sherbimet e ofruara jane:
-Makina me qera
-Sherbim Shofer
-Marrje ne destinacion
-Dorezim ne destinacion
-Sherbim VIP

Zyrat ne Tirane:
Adresa 1: Rruga "Ismail Qemali" nr.2, ngjitur me Hotel "Grand", zona e ish Bllokut
Adresa 2: 1 km prane aeroportit "Nene Tereza", Rinas

Tel 1: +355 69 4033377
Tel 2: +355 69 2066644
e-mail: booking@first.al

Jepni vleresimin tuaj

Shkruani nje koment